Otevírací doba
Otevřeno od 17. května 2021:

ZÁŘÍ
Pondělí 15:00-22:00
úterý 15:00-22:00
Středa 15:00-22:00
Čtvrtek 15:00-22:00
Pátek a víkend zavřeno. V pátek lze po domluvě otevřít pro větší skupinu lezců.

27. – 28.9. – zavřeno

Kvůli Covid-19 zdarma nabízíme dezinfekci, hodně větráme, vše pravidelně dezinfikujeme.

Pro přehled celoroční otevírací doby klikněte ZDE
Prijímáme karty Multisport

Kontakt

UltraAnt Climbing Club
Týnská 17
Praha 1, 101 00

info@tynskastena.cz
kurzy@tynskastena.cz (pro kurzy a kroužky)

tel. číslo: 776 802 588
(telefon na stěnu), 
tel. číslo: 607 162 625
(kroužky, tábory, objednávky kurzů)
tel. číslo: 777 654 799
(akce, pronájem prostor)

ULTRA ANT spol. s r.o.
IČO: 25733711

Virtuální prohlídka >>

Mapa >>

Něco z fotogalerie

tynskastena01
tynskastena03
tynskastena02

Městská část Praha 1
Kurzy lezení
Kurzy Lezení

KURZY

Přijďte si zkusit lezení na laně v příjemné klubové atmosféře lezecné stěny UltraAnt. Lézt budete max. do 7 metrů. Výhodou je měkké dopadiště po celé ploše lezecké stěny. Ideální pro úplné začátečníky, kteří si osvojí základní lezeckou techniku, což vás v lezení výrazně posune, pokud se mu rozhodnete věnovat. Zároveň si můžete vyzkoušet i bouldering či lezení po traverze po celém obvodu lezecké stěny, který prověří vaši výkonnost.

1. Individuální jednorázové lekce/kurzy

A) Individuál lezení na laně

Během devadesátiminutového kurzu se s instruktorem naučíte základy lezení na laně. Vhodné pro začátečníky, kteří chtějí zjistit, zda je lezení sport pro ně. Zároveň je to vhodný kurz i pro ty, kteří dlouho nelezli a chtějí si lezecké dovednosti osvěžit. Cena zahrnuje vstupné, instruktora a zapůjčení výbavy (lezečky, magnezium, sedák, lano, jistítko, karabina).

Cena:

950Kč/90min/1 osoba

1050Kč/90min/2 osoby

B) Individuál pro rodiny

Lezení na laně s instruktrem včetně možnosti zkusit si bouldering (lezení v nízké výšce bez jištění). Cena zahrnuje vstupné, instruktora a zapůjčení výbavy (lezečky, magnezium, sedák, lano, jistítko, karabina).

Cena

1 380Kč/90min/2 dospělí + 1-2 děti

Platnost kurzů je 3 měsíce od zaplacení kurzu.

Individuální kurzy lze objednat po dohodě telefonicky 607 162 625. Při objednání promyslete předem ideálně 2 možné termíny startu kurzu. Kurz je potřeba uhradit předem (aspoň 3dny před termínem) buď v hotovosti v otvírací době přímo v UltraAntu anebo na účet 2401545713/2010.

Pokud se klient bez omluvy nedostaví na lekci, uhrazená lekce propadá. Lekci je nutné zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem kurzu.

 

C) Kurz boulderingu

Chcete se naučit základy lezecké techniky a vyzkoušet si ji bez lana a v nízké výšce? Tak pro vás je určen kurz boulderingu. Boulderování je ideální trénink, pokud lezete na laně anebo se na to v budoucnu chystáte. Boulderovat ale můžete, i když na laně lézt neplánujete. Je to totiž ideální způsob posilování. Na naší lezecké stěně nabízíme velké množství boulderových cest v šesti obtížnostech. Výhodou je dopadiště na celé ploše sportoviště. Vhodné i pro děti.

Cena:

1000 Kč/90 minut/2 osoby

 

2. Kurz lezení s lanem pro dospělé

Kurz „Začínám lézt s lanem“ má 3 lekce – 120min/lekce

Kurz je metodicky veden od základů lezení, přes bezpečnostní dovednosti navázání, jištění, používání postupových jištění/karabin, štandů a spouštění dle norem UIAA. Po kurzu se tedy zvládnete navázat na lano, při lezení cvakat expresky, slanit a také bezpečně jistit spolulezce. Cena zahrnuje vstupné, instruktora a zapůjčení výbavy (lezečky, magnezium, sedák, lano, jistítko, karabina).

Cena za celý kurz:

2900 Kč/1 osoba

4500 Kč/2 osoby

Pokud se do kurzu přihlásí více než 2 osoby najednou, sleva. Maximální počet osob v kurzu: 6

Platnost kurzu je 3 měsíce od zaplacení kurzu.

Individuální kurzy lze objednat po dohodě telefonicky 607 162 625. Při objednání promyslete předem ideálně 2 možné termíny startu lekce/kurzu. Kurz je potřebné uhradit předem buď v hotovosti v otvírací době přímo v UltraAntu nebo na účet 2401545713/2010.

Pokud se klient bez omluvy nedostaví na lekci, uhrazená lekce propadá. Lekci je nutné zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem kurzu.

Pokud vám výše nabídnuté kurzy nevyhovují svou délkou nebo náplní, sdělte nám vaše přání, rádi vám vyjdeme vstříc, pokud to bude možné. Stejně tak je možné nabídnout kurz pro více či méně osob, než je v nabídce.

Kurzisté se během kurzu nebo po jeho absolvování mohou stát členy klubu lezecké stěny UltraAnt zakoupením členské čipové karty jednorázově za 50 Kč. Členství je na dobu neurčitou.

 

3. Kroužek lezení pro děti

Náplní kroužku je seznámení s lezením a s prostředím lezecké stěny, pokročilí a zkušenější budou dále rozvíjet již nabyté znalosti a dovednosti. V kroužku naučíme děti jak základy lezení s lanem (u začátečníků a menšíchdětí stylem „top rope“, kdy jsou děti vždy jištěny lanem shora), tak i základy boulderingu (lezení bez lana v malé výšce s dopadem do měkkých žíněnek). Důraz klademe na správné návyky při pohybu na stěně i při jištění. Děti se zároveň naučí i základní uzly používané při lezení i mimo něj. Do hodin řadíme kolektivní hry, které učí spolupráci, ale i úkoly, které se musejí děti řešit samostatně. Vše se snažíme podávat hravou formou. Vždy klademe důraz zejména na bezpečnost. Vhodné pro úplné začátečníky, ale i pokročilé.

Cena:

Cena kroužku je 3900 Kč, pro sourozence či kamarády, kteří se přihlásí spolu je cena snížena na 3800 Kč za dítě. (Zdražení souvisí s nárůstem nákladů a také s ohledem na ceny lezeckých kroužků obecně.)

Pokud by nastala situace, kdy by nešlo kvůli covid omezením realizovat kroužek, budeme vracet 80% z částky za neuskutečněné lekce.

Během září je možné přijít na první zkušební lekci zdarma. 

Prosíme o přihlášení dítěte/dětí telefonicky (607162625) či v odpovědi na tento email ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )do 10.9.2021 s uvedením jména, věku dítěte a telefonního kontaktu na rodiče či zákonné zástupce. Uveďte též prosím preferovaný termín kroužku či kamaráda/sourozence se kterým by dítě chtělo do kroužku chodit. Na výše zmíněné kontakty se obraťte i v případě jakýchkoliv dotazů. 

 

4. Dárkový poukaz

Na lezecké stěně je možné zakoupit dárkový poukaz! Individuální lekce s instruktorem, vstupem, půjčením výbavy: 850 Kč/hod. pro 1 osobu, 950 Kč/hod. pro 2 osoby. Platnost poukazu je 1 rok od koupě.

Dárkový poukazTato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript