Otevírací doba

KVĚTEN - ČERVEN

Pondělí 16:00-22:00
Úterý 16:00-22:00
Středa 16:00-22:00
Čtvrtek 16:00-22:00
Pátek ZAVŘENO
Sobota ZAVŘENO
Neděle ZAVŘENO

Pro přehled celoroční otevírací doby klikněte ZDE
Prijímáme karty Multisport

Kontakt

UltraAnt Climbing Club
Týnská 17
Praha 1, 101 00

info@tynskastena.cz
kurzy@tynskastena.cz (pro kurzy a kroužky)

ULTRA ANT spol. s r.o.
IČO: 25733711

Virtuální prohlídka >>

Mapa >>

Něco z fotogalerie

tynskastena01
tynskastena03
tynskastena02

Městská část Praha 1
Kurzy lezení
Kurzy Lezení

KURZY

Přijďte si zkusit bouldering i lezení na laně v příjemné klubové atmosféře lezecké stěny UltraAnt. Maximální výška stěny je 7 metrů. Výhodou je měkké dopadiště po celé ploše lezecké stěny. Stěna je ideální i pro úplné začátečníky, kteří si osvojí základní lezeckou techniku, což vás v lezení výrazně posune, pokud se mu rozhodnete věnovat. Zároveň si můžete vyzkoušet traverz po celém obvodu lezecké stěny, který prověří vaši vytrvalost.

1. Individuální jednorázové lekce/kurzy

A) Individuál lezení na laně

Během devadesátiminutového kurzu se s instruktorem naučíte základy lezení na laně. Vhodné pro začátečníky, kteří chtějí zjistit, zda je lezení sport pro ně. Zároveň je to vhodný kurz i pro ty, kteří dlouho nelezli a chtějí si lezecké dovednosti osvěžit. Cena zahrnuje vstupné, instruktora a zapůjčení výbavy (lezečky, magnezium, sedák, lano, jistítko, karabina).

Cena:

950Kč/90min/1 osoba

1050Kč/90min/2 osoby

B) Individuál pro rodiny

Lezení na laně s instruktorem včetně možnosti zkusit si bouldering (lezení v nízké výšce bez jištění). Cena zahrnuje vstupné, instruktora a zapůjčení výbavy (lezečky, magnezium, sedák, lano, jistítko, karabina).

Cena

1 380Kč/90min/2 dospělí + 1-2 děti

 

C) Kurz boulderingu

Chcete se naučit základy lezecké techniky a vyzkoušet si ji bez lana a v nízké výšce? Tak pro vás je určen kurz boulderingu. Boulderování je ideální trénink, pokud lezete na laně anebo se na to v budoucnu chystáte. Boulderovat ale můžete, i když na laně lézt neplánujete. Je to totiž ideální způsob posilování. Na naší lezecké stěně nabízíme velké množství boulderových cest v šesti obtížnostech. Vhodné i pro děti. Cena zahrnuje vstupné, instruktora a zapůjčení lezeček a magnézia.

Cena:

1000 Kč/90 minut/2 osoby

 

2. Kurz lezení s lanem pro dospělé

Kurz „Začínám lézt s lanem“ je rozdělen do tří 120-minutových lekcí.

Kurz je metodicky veden od základů lezení, přes bezpečně zvládnuté navázání na lano, správné jištění a používání postupových jištění/karabin dle norem UIAA. Po kurzu se tedy zvládnete navázat na lano, při lezení cvakat expresky, slanit a také bezpečně jistit spolulezce. Cena zahrnuje vstupné, instruktora a zapůjčení výbavy (lezečky, magnezium, sedák, lano, jistítko, karabina).

Cena za celý kurz:

2900 Kč/1 osoba

4500 Kč/2 osoby

Na kurzy se uplatňuje sleva, pokud se přihlásí více než 2 osoby najednou. Maximální počet osob v kurzu je 6.

Platnost kurzu je 3 měsíce od jeho zaplacení.

Kurzy lze objednat na e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Při objednání prosíme uvažte 2 možné termíny startu lekce/kurzu. Kurz je třeba uhradit minimálně 3 dny předem, a to buď hotově v otvírací době přímo v Ultra Antu (lze platit pouze v hotovosti), nebo na účet 2401545713/2010.

Pokud se klient bez omluvy nedostaví na lekci, uhrazená lekce propadá. Lekci je nutné zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem kurzu.

Pokud vám výše nabídnuté kurzy nevyhovují svou délkou nebo náplní, sdělte nám vaše přání, rádi vám vyjdeme vstříc, pokud to bude možné. Stejně tak je možné nabídnout kurz pro více či méně osob, než je uvedeno v nabídce.

Kurzisté se během kurzu nebo po jeho absolvování mohou stát členy klubu lezecké stěny Ultra Ant zakoupením členské čipové karty za 50 Kč. Členství je na dobu neurčitou.

 

3. Kroužek lezení pro děti

Náplní kroužku je seznámení s lezením a s prostředím lezecké stěny, pokročilí a zkušenější budou dále rozvíjet již nabyté znalosti a dovednosti. V kroužku naučíme děti jak základy lezení s lanem (u začátečníků a menších dětí stylem „top rope“, kdy jsou děti vždy jištěny lanem shora), tak i základy boulderingu (lezení bez lana v malé výšce s dopadem do měkkých žíněnek). Důraz klademe na správné návyky při pohybu na stěně i při jištění. Děti se zároveň naučí i základní uzly používané při lezení i mimo něj. Do hodin řadíme kolektivní hry, které učí spolupráci, ale i úkoly, které se musejí děti řešit samostatně. Vše se snažíme podávat hravou formou. Vždy klademe důraz zejména na bezpečnost. Vhodné pro úplné začátečníky, ale i pokročilé.

Kroužky probíhají každé pondělí a čtvrtek, od 15:00 do 16:30 pro mladší děti (6-8 let) a od 16:30 do 18:00 pro starší (9-15 let).

Cena:

Cena kroužku je 3900 Kč, pro sourozence či kamarády, kteří se přihlásí spolu, je cena snížena na 3800 Kč za dítě.

Pokud by nastala situace, kdy by nešlo kvůli covid omezením realizovat kroužek, budeme vracet 80% z částky za neuskutečněné lekce.

Během září je možné přijít na první zkušební lekci zdarma.

V prvním pololetí školního roku 2021/2022 začínají kroužky v týdnu od 13.9. Prosíme o přihlášení dítěte/dětí e-mailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) do 10.9.2021 s uvedením jména a věku dítěte a telefonního kontaktu na rodiče či zákonné zástupce. Uveďte též prosím preferovaný termín kroužku a případně kamaráda/sourozence, se kterým by dítě chtělo do kroužku chodit. Na výše zmíněné kontakty se obraťte i v případě jakýchkoli dotazů.

 

4. Dárkový poukaz

Na lezecké stěně je možné zakoupit dárkový poukaz! Individuální lekce s instruktorem, vstupem, půjčením výbavy: 850 Kč/hod. pro 1 osobu, 950 Kč/hod. pro 2 osoby. Platnost poukazu je 1 rok od koupě.

Dárkový poukazTato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript